23 Nisan 2019 Salı   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Gazete Manşetleri   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle   |   RSS    Üye Ol    Şifremi Unuttum
Üye Girişi
Erdoğan; Baktılar kurla olmuyor, bizi domates salatalıkla...
Erdoğan; Baktılar kurla olmuyor, bizi domates salatalıkla...
 
13 Şubat 2019 Çarşamba - 00:00
Kategori Ekonomi
222 Okunma 0 Yorum
Paylaş  Facebook Google TwitThis StumbleUpon del.icio.us Reddit NewsVine Ma.gnolia Technorati Digg Mixx
 E-posta ile gönder Yazdır
Yazı Boyutu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kastamonu ve Çorum mitinglerinde konuştu.Erdoğan; "Baktılar kurla olmuyor, bizi domates salatalıkla ters köşe yapmaya çalışıyorlar" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında, AK Parti’nin Kastamonu Kuzeykent Meydanı’nda düzenlediği mitingde vatandaşlara hitap etti.

Kastamonu’nun bin yıllık Türk ve Müslüman şehri, Çanakkale ve İstiklal savaşlarının kahraman şehri olduğuna vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm Kastamonuluları selamladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün İstanbul’da yaşanan helikopter kazasında şehit olan askerlere Allah’tan rahmet dileyerek, Türk milletine başsağlığı temennisinde bulundu.

“TÜRKİYE GÜÇLÜ OLMAYA VE SÜREKLİ İLERİYE GİTMEYE MECBURDUR”

Kastamonu Nasrullah Camii’nin Türkiye’nin yakın tarihinde önemli bir yere sahip olduğuna işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada vaaz veren Mehmet Akif Ersoy’un, o güne kadarki kayıpları saydıktan sonra, “Ey Müslümanlar, gözünüzü açınız, ibret alınız. Allah korusun biz böyle bir akıbete mahkûm olursak başımızı sokacak bir yer bulamayız” diyerek İstiklal Harbi’nin ruhunu, özünü, hedefini ilan ettiği hatırlattı.

Türkiye üzerindeki hesapların o günlerden bugüne değişmediğini, hasımlarının aynı olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye güçlü olmaya, güçlü kalmaya ve sürekli ileriye gitmeye mecburdur. Yerimizde saydığımız gün, gerilemeye başladığımız gündür” uyarısında bulundu.

AK Parti’nin, Türkiye’nin alıcılarını, kendi tarihine, kendi medeniyetine, kendi gücüne ayarladığı için bu kadar saldırı altında olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin şemsiyelerini tüm gönül dünyasını içine alacak şekilde büyüttüklerini, bu şemsiyeyi hem kendi vatandaşlarını hem kalbini ve gözünü Türkiye’ye yöneltmiş tüm kardeşlerini, dostlarını, mazlumları içine alacak hâle getirdiklerini kaydetti.

“İNSANLARIMIZA GÜVEN AŞILADIĞIMIZ, DEVLETİMİZİ AYAĞA KALDIRDIĞIMIZ İÇİN BİZE DÜŞMAN OLDULAR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Halka tepeden bakanların aksine milletin iradesinin üzerinde irade tanımayarak demokrasimizi ileriye taşıdık. Her alanda potansiyelimize güvenerek attığımız adımlarla ekonomimizi güçlendirdik. Senaryoları boşa çıkartarak, oyunları bozarak, karanlık planları yırtarak geleceğimizi aydınlattık. Bize işte bunun için düşman oldular. Milletimizle birlik olduğumuz, insanlarımıza güven aşıladığımız, devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular.”

“Yıllarca ülkemizi siyasetiyle, ekonomisiyle, dış politikasıyla, sosyal ve kültürel iklimiyle esir alanlara eyvallah etmeyip, kendi hedeflerimize yöneldiğimiz için bize kinlendiler” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Peki, bundan pişman mıyız? Asla. Tam tersine, maruz kaldığımız bu düşmanlıkları Hak ve millet nezdinde berat belgemiz olarak görüyorum” ifadesini kullandı.

KASTAMONU’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN YATIRIMLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kastamonu’ya son 16 yılda toplam 15 milyar lira yatırım yaptıklarına dikkati çekerek, kente 971 adet yeni derslik, 29 bin öğrencili üniversite, 6 bin 446 bin kişi kapasiteli yükseköğrenim yurtları kazandırdıklarını ifade ederek, önümüzdeki iki yıl içinde merkez, Taşköprü, Çatalzeytin ve Tosya’ya toplamda 5 bin 770 kişi kapasiteli beş adet yurt binasının daha yapılacağını açıkladı.

TOKİ vasıtasıyla 3 bin 556 konut projesinin hayata geçirildiğini, 2 bin 383 binada cephe iyileştirme ve yenileme çalışması yapıldığını, 930 binanın iki katı geçmeyecek şekilde traşlandığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, turizmi Kastamonu için ciddi bir kazanç kapısı hâline getirmekte kararlı olduklarını, bunun için de 107 ata yadigârı eserin restore edildiğini sözlerine ekledi.

Kuzeykent Mahallesi’nde millet bahçesi projesinin hayata geçirileceğini, proje kapsamında millet kıraathanesi, meydan, otopark, spor alanları, bilim merkezi, açık hava bilim sergi alanı, atölye, gölet, akvaryum, bisiklet ve yürüyüş yolları gibi pek çok bölümün yer alacağını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kastamonu’ya sosyal yardımlar, sağlık, ulaşım, altyapı, sulama, çiftçi destekleme gibi alanlarda yapılan yatırımları anlattı.

“KASTAMONU’DA DAHA ÇOK PROJEYİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Önümüzdeki dönemde Kastamonu’yu her alanda daha ileriye götürmek için bakanlıklarımızla, belediyelerimizle, sizlerle birlikte daha çok çalışacak, daha çok projeyi hayata geçireceğiz” ifadesini kullandı. 31 Mart seçimlerinde sandık güvenliğin çok önemli olduğuna, AK Parti teşkilatının sandıklara sahip çıkması gerektiğine vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin sandık görevlilerinin oy kullanma işleminin başlamasından bir saat önce sandıkların başında olması gerektiğini kaydetti.

Yakın dönemde Türkiye’nin önüne, her dönem farklı bir set koyarak gelişmesinin engellenmeye çalışıldığına dikkati çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, millet ve devlet olarak bin yıldır kesintisiz bir mücadele verildiğini, mücadeleden bıkmayacaklarını tekrarladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye ne zaman bir hamle yapsa darbeyle, cuntayla, krizle önünün kesilmeye çalışıldığını, Menderes ve Özal gibi AK Parti’nin de 17 yıllık iktidarının mücadeleyle geçtiğini aktararak, şöyle devam etti: “AK Parti’yi kurduk. Ve partimizi kurduk, 16 ayda iktidar olduk tek başımıza. Vesayeti kırdık, karşımıza ihanet çetelerini çıkardılar. İçeride teröristlerin başını ezdik, tehdidi sınırlarımızın dışına taşıdık. Demokrasimizi geliştirdik. Millete ve millî iradeye hakaret edenlere dört elle sarıldılar. Ekonomiyi güçlendirdik, kur-faiz saldırılarıyla, algı operasyonlarıyla insanımızı bunalttılar. Velhasıl ülkemizi ve milletimizi hiç rahat bırakmadılar. Onlar bizi sıkıştırdıkça biz millet olarak daha kenetlendik. Onlar bizi sıkıştırdıkça biz devlet olarak daha güçlendik. Onlar bizi sıkıştırdıkça biz ülke olarak hedeflerimize ulaşma kararlılığımızı daha da perçinledik. Biz bu konudaki sorumluluğumuzun ve verdiğimiz mücadelenin ehemmiyetinin çok çok farkındayız.”

“TANZİM SATIŞ YERLERİNDE GIDADAN TEMİZLİK MADDESİNE KADAR ÇEŞİTLİ ÜRÜNLERİN SATIŞI YAPILACAK”

Yaptıkları işin günlük siyasete kurban edilemeyecek kadar hayati olduğunun bilincinde olduklarını, bugüne kadar ne küresel güçler ne de onların Türkiye’deki taşeronlarının ajandalarının bir parçası olmadıklarını sözlerine ekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Baktılar kurla, faizle, diplomasiyle, algıyla olmuyor, bu defa ülkemizi soğan, patates, biber, patlıcan, salatalık, sivribiber, bütün bunlar üzerinden ters köşe yapmaya çalışıyorlar. Aldığımız tedbirlerle bu hamleyi de hamdolsun boşa çıkardık. Tanzim satış yerleri gibi satış yerlerini kurduk, bir anda fiyatlar yarıya indi, daha da inecek” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kurulan tanzim satış yerlerinde gıdadan temizlik maddesine kadar çeşitli ürünlerin satışının yapılacağını marketlerde ne varsa bu ürünlerin buralarda halkla buluşturulacağını bildirdi.

“Milletimizin ekonomideki dalgalanmadan dolayı yaşadığı sıkıntıları görmezden gelmiyoruz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, esnafın, sanayicinin, ticaret erbabının, çiftçinin, çalışanların, emeklilerin velhasıl milletin her bir ferdinin dertlerini ve taleplerini bildiklerini bunların çözümü için finanstan istihdama, vergiden ücretlere kadar her alanda pek çok teşviki, desteği, kolaylığı planlayıp, uyguladıklarını anlattı.

“TEZGÂHIN BEREKETİNİ ARTTIRMAK, EKMEĞİMİZİ BÜYÜTMEK İÇİN GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞTIK”

Türkiye’nin maruz kaldığı saldırılar sebebiyle çok büyük bedeller ödediğine işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, IMF ile ilk anlaşmanın CHP iktidarları döneminde yapıldığını, AK Parti’nin iktidara gelir gelmez IMF’nin borcunu sıfırlamakla uğraştığını ve Mayıs 2013’te IMF’ye borcun sıfırlandığını hatırlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle devam etti: “Sanayinin çarklarını, toprağın verimini, tezgâhın bereketini arttırmak, ekmeğimizi büyütmek, vefamızı arttırmak için gece-gündüz çalıştık hedeflerimize ulaşmaya inşallah az kaldı. İnşallah baharla birlikte sadece havalarda değil, yüreklerde de bir ferahlık, bir sıcaklık, bir sevinç iklimine kavuşacağız. Bunun için 31 Mart seçimlerinin istikrar ve güven ortamının devamına hizmet edecek şekilde sonuçlanması çok önemli. Tarihimizin en önemli yönetim reformlarından biri olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi’ne geçmekle işleri çok kolaylaştırdık. Türkiye’yi dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına yükselttiğimiz gün Allah’ın izniyle her şey çok farklı hâle gelecek. 31 Mart bu kutlu yürüyüşte önemli bir dönüm noktasıdır. Sizlerin hem şehriniz hem ülkeniz için en doğru kararı vereceğinize ben inanıyorum.”

“40 yıldır gece gündüz demeden şehirlerimizi imar ve ihya etmek için koşturuyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Çorum mitinginde yaptığı konuşmada, “40 yıldır siyasetin içindeyiz, 40 yıldır eserlerimizle, samimiyetimizle, gayretlerimizle, verdiğimiz mücadelelerle sizlerin huzurundayız. 40 senedir gece gündüz demeden Türkiye'yi ayağa kaldırmak için, şehirlerimizi imar ve ihya etmek için koşturuyor, ter döküyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında, AK Parti’nin Çorum Abide Meydanında düzenlediği mitingde vatandaşlara hitap etti.

Konuşmasına “Dudaklarından bal akan, görenleri kendine hayran bırakan Çorum’u, tüm Çorumlu kardeşlerimi selamlıyorum” diyerek başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum’un manevi önderlerini sayarak hepsini hayırla yâd ettiğini söyledi.

Çorumlu 15 Temmuz şehidi, arkadaşı Erol Olçok’u ve onun evladı Abdullah Tayyip’i de anarak Allah’tan rahmet dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün İstanbul Çekmeköy’de gerçekleşen helikopter kazasında hayatını kaybeden şehitlere de rahmet niyaz etti.

“SİYASİ HAYATIMIZ BOYUNCA HİÇBİR ZAMAN ŞEHİRLERİMİZE SEÇİM DÖNEMLERİNDE YOLU DÜŞENLERDEN OLMADIK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum’un 24 Haziran seçimlerinde kendisine yüzde 64,6 gibi Türkiye ortalamasının üzerinde, AK Parti’ye yüzde 52, Cumhur İttifakı’na da yüzde 66 oranında destek verdiğini hatırlatarak Çorum’a olan şükran borcumu da ödemek istediğini belirtti.

31 Mart seçimlerinde de Çorum’dan Cumhur İttifakı’na destek isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum’un Tayyip Erdoğan’ı çok iyi tanıdığını, siyasette geçirdiği 40 yıldır samimiyet ve gayretle verdiği mücadelesini çok iyi bildiğini kaydetti.

“Allah'a hamdolsun 40 yıldır siyasetin içindeyiz, 40 yıldır eserlerimizle, samimiyetimizle, gayretlerimizle, verdiğimiz mücadelelerle sizlerin huzurundayız. 40 senedir gece gündüz demeden Türkiye'yi ayağa kaldırmak için, şehirlerimizi imar ve ihya etmek için koşturuyor, ter döküyoruz. Siyasi hayatımız boyunca hiçbir zaman şehirlerimize seçim dönemlerinde yolu düşenlerden olmadık. CHP’nin başındaki zat gibi, Çorum’u ve Çorumlu kardeşlerimi sadece ufukta seçim sandığını görünce hatırlayanlardan da olmadık” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yoğun mesaisine rağmen her fırsatta Çorum’a geldiğini, devletin yatırımlarını, projelerini yerinde incelediğini anlattı.

ÇORUM’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN YATIRIMLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Samsun’a, Ankara’ya, Kırklareli’ye hizmet ettiğimiz kadar, Çorum’u da, Sivas’ı da,  Yozgat’ı, Tokat’ı, Amasya’yı da kalkındırmaya çalıştık. Buharaevler’e, Mimar Sinan’a, Gülabibey’e, Karakeçili’ye hizmet ederken, Milönü’deki, Bahabey’deki canları da ihmal etmedik” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 17 yıldır Çorum’un gelişmesi, büyümesi, kalkınması için çalıştıklarını buna rağmen elbette eksiklikler bulunabileceğini dile getirerek bürokrasiye takıldıkları, devletin içindeki kimi odakları aşamadıkları dönemlerin de yaşandığına işaret etti.

Seçim dönemlerinin siyasetçilerin hesaba çekileceği, karnelerinin millete sunulduğu dönemler olduğuna dikkati çekerek, AK Parti olarak önce karnelerini millete gösterdiklerini sonra yeni dönem için icazet istediklerini belirtti.

“Zira biz muhalefet gibi laf değil, eser üretiyoruz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugüne kadar Çorum’a 15,5 milyar lira tutarında yatırım yaptıklarını, bin 520 adet yeni derslik inşa ettiklerini, öğrenci sayısı 18 bine ulaşan Hitit Üniversitesini kurduklarını, 5 bin 146 kişi kapasiteli yurt binaları inşa ettiklerini, bun sene de Alaca’da 250 kişi kapasiteli bir yurdu hizmete açacaklarını sözlerine ekledi.

Çorum’da 20 bin seyirci kapasiteli stadyumun inşasının devam ettiğini, Çatak’ı gençlerin kullanacağı, kamp yapabileceği bir merkeze dönüştürmeyi arzu ettiklerini ve TOKİ eliyle 6 bin 286 konut projesini hayata geçirerek Çorum’un konut ihtiyacını hafiflettiklerini anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çepni Mahallesi’ndeki 230 dönüm alanı millet bahçesine dönüştürdüklerini kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum’da ihtiyaç sahiplerine 1,5 milyar lira sosyal yardım yaptıklarını, kente 13’ü hastane 18 adet sağlık tesisi inşa ettiklerini, beş sağlık tesisinin inşa, sekiz sağlık tesisinin de proje ve ihale aşamasında olduğunu açıkladı.

Çorum’da yapılan ulaşım, sulama, altyapı, hızlı tren, sanayi, içme suyu, atık su, tarımsal desteklemeler konusunda bilgi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hattuşaş ve Alacahöyük’ün tanıtılması için turizm faaliyetlerinin gerçekleştirileceğini söyledi.

“ALTIN TİCARETİNDE ÇORUM’U ÇOK FARKLI BİR NOKTAYA TAŞIYACAĞIZ”

Çorum’un “altın işleme ve işçiliği” konusunda kendisinden söz ettiren bir şehir olduğuna vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Geçtiğimiz aylarda, dünyanın önde gelen altın üreticilerinden Venezuela’ya yaptığımız ziyaretin ardından, Sayın Maduro’nun Yardımcısı ülkemize geldi ve burada incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı bana Çorum sanayisinden, siz Çorumlu kardeşlerimin başarılarından sitayişle bahsetti. İnşallah altın ticaretinde de Çorum’u çok farklı bir noktaya taşıyacağız” değerlendirmesinde bulundu.

“TÜRKİYE SENELERCE KENDİ KAYNAKLARINI KULLANMAKTAN ALIKONULDU”

Türkiye’nin senelerce kendi kaynaklarını kullanmaktan, kendi potansiyelini harekete geçirmekten alıkonulduğuna dikkati çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: “Bunu kimi zaman düşmanlarımız yaptı, kimi zaman da içimizdeki gafiller ve hainler yaptı. 1930’larda Nuri Demirağ, Vecihi Hürkuş gibi vizyon-misyon sahibi insanların çabaları engellendi. Türkiye’nin ilk silah fabrikatörü Nuri Killigil, şüpheli bir yangında şehit oldu. Bugün sokaklarımızda otomobilleri olan birçok ülke daha tornavida bile imal edemezken, Türkiye’nin kendi imkânlarıyla ürettiği, ilk yerli ve millî otomobili Devrim çürümeye terk edildi. CHP’nin başını çektiği bir avuç komprador, ülkemizi üretimde yabancı şirketlere, ekonomide IMF’ye, savunma sanayinde de batılı devletlere, kredi ve finansman ihtiyaçlarında tefecilere muhtaç etti. Milletimizi karaborsacılık ve stokçuluk illetiyle ilk tanıştıran, Millî Şefin CHP’sidir. IMF ile ilk anlaşmayı imzalayan da yine CHP’dir. Daha emekleme aşamasında Türkiye’nin sanayi hamlelerini baltalayan da yine CHP’dir.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP zihniyetini “çöp, çukur ve çamur”, “3-Ç” olarak tarif ederek, Türkiye’ye hizmet ederken her zaman CHP zihniyetiyle mücadele ettiklerini sözlerine ekledi.

“ÇORUM KENEVİR EKİMİ YAPILACAK 20 PİLOT İLDEN BİRİ”

Çorum’un kenevir ekimi yapılacak 20 pilot ilden biri olduğunu açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu an Tarım ve Orman Bakanlığının gereken etütleri yaptığını, ilaç sanayinden tekstile, otomotivden izolasyona, kozmetiğe kadar yüzlerce farklı alanda kullanım imkânı olan bu bitkiden Türkiye’nin nasıl daha fazla istifade edebileceğinin araştırıldığını duyurdu.

Kenevir tarımını ve üretimini artırırken sanayisinin de kurulmasına da öncelik verecekleri bilgisini paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu alanda Çorum’un birikim, tecrübe ve kapasitesinden istifa edeceklerini, Çorumlu çiftçi ve sanayicilerle el ele vererek kenevir sanayinde Çorum’u ana merkezlerden biri yapacaklarını kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm bu saydığı hizmetlerin devamı için 31 Mart seçimlerinin çok önemli olduğuna vurgu yaparak, şunları ekledi: “İstikrarın sürmesi, Çorum’un daha da gelişmesi, Türk ekonomisinin 2023 hedefleriyle buluşması için 31 Mart’ta bir yol kazası yaşamamalıyız. Terörle mücadeledeki kazanımlarımızın korunması, Suriye’deki politikalarımızın tam anlamıyla hayata geçmesi için 31 Mart’ı da başarıyla atlatmamız gerekiyor. Bu seçimler, illerimize, ilçelerimize, beldelerimize belediye başkanlarını seçmenin yanında, ülkemizin beka seçimleri olacaktır. İnşallah bu seçimlerden de zaferle çıktıktan sonra 4,5 yıl boyunca önümüze bakacak, yapısal reformlara odaklanacağız. Ben Çorumlu kardeşlerimin basiretine, ferasetine güveniyorum.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti olarak 31 Mart seçimlerinde Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı Çorum Belediye Başkan adayı gösterdiklerini hatırlatarak vatandaşlardan Aşgın için destek istedi.

Çorumluların “tevazu, samimiyet ve gayretle memleket işi gönül işi” diyerek AK Parti’ye destek vereceğine inandığını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, il ve ilçe belediye başkan adaylarına destek talebini yineledi.

TCCB.GOV.TR

Bu haber 222 defa okunmuştur.
Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...    
  Toplam yorum 0   Onay bekleyen 0  


Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Bu kategorideki diğer haberler


Bakan Pekcan açıkladı: 402 bin esnaf kepenk kapattı

Alarko ve Aksa'dan sonra Enka da elektrik santralını kapattı!

Hazine 2,5 milyar lira borçlandı
»  İŞKUR açıkladı; Kayıtlı işsiz sayısı 4 milyona yaklaştı!
»  CHP'li Gürer; 'Devlet manavlık, kasaplık bakkallık yapmaz dediler, tablacılığa yöneldiler!'
»  İran'dan soğan ithalatı başladı
»  Tanzim Satış noktaları gıda fiyatlarını düşürür mü?
»  Ünsalan: Oğlum, Hans’a iki ekmek bırak gel
»  İşsizlik maaşı alanlar 653 bine çıktı: 6 ayda 1 milyon yeni işsiz
»  Tanzim satışla, Küçük esnaf, manav ve bakkallar batacak
»  Rusya-Türkiye ticaretinde %500 Rusya kârlı!
»  '3. havalimanı henüz tam faaliyete geçmeden battı, geçmiş olsun'
»  Albayrak; Gıda terörüyle sert şekilde mücadele edeceğiz
»  Venezuela'nın Türkiye'ye giden altınları, makarna ve süt tozu olarak dönüyor
»  Yeni Şafak'tan 'Passolig Vurgunu' dosyası!
»  Ankara'da ilk tanzim satış çadırları kuruldu
»  Mahfi Eğilmez: Baskılamanın karaborsaya dönüşmesi olasılığı oldukça yüksek
»  Döviz mevduatı rekorda, TL mevduat düşüyor
»  Türkiye’nin ikinci büyük filosuna sahipti: Hatay, artık TIR mezarlığı
»  Varlık Fonu, 1 milyar euro borç arıyor!
»  TÜİK 2018 hayvansal üretim verilerini açıkladı: Et ve süt üretimi arttı, bal üretimi azaldı
»  Albayrak; Küresel ticaretin yıldızı olacağız
»  AKP iktidarının asgari ücret desteği; Kayıtdışına destek, istihdama köstek!
»  İGA'da yaprak dökümü; 2 şirketten biri daha gidiyor!
 

 
 
Erdoğan ‘erken seçime hayır’ derse, Bahçeli ittifakı bozar mı?
 
Zülfikar DOĞAN
 
 
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Bülent Ecevit'e minnettar
 
Duransel DOĞAN
 
 
Eşsiz Önder ATATÜRK!..
 
Talat SARAL
 
 
Epifiz Bezini En Çok Aktive Eden Madde Olan Manna
 
Yaşar ÖZKAN
       
  5,8268   6,5583  
       
  95.952,770   238,6160  
  Ankara
Salı Çarşamba Perşembe
-1 / 14 °C 1 / 14 °C 6 / 19 °C
31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde İstanbul Büyükşehir Belediye’sinde hangi partinin adayına oy vermeyi düşünüyorsunuz?
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)
Vatan Partisi
Hiçbiri
 Sonuçları göster     Tüm anketler   
30/10/2019 30/10/2019
03-08-09-11-19-44 02-09-11-19-31-11
31/10/2019 28/01/2019
10-13-30-31-48-50 02, 04, 05, 08, 10, 19, 23, 33, 34, 36, 45, 48, 49, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 69, 78, 79
Koç 21 Mart - 20 Nisan
Bugün oldukça aktif bir yapı sergiliyorsunuz. Henüz oluşturamadığınız olayların alt yapısı üzerinde çalışmalar yapıyorsunuz. ...
 
 
         
         
  Kor Haber'de yayınlanan içerik kaynak belirtilmeden kullanılamaz.  Kaynak belirtilerek yayınlanan içerik ilgili kaynağa aittir ve kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma aittir. Başka kaynaklardan alınan içerik ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Kor Haber sorumlu tutulamaz.   RSSiGoogle'a EkleFacebook'ta Korhaber