24 Mart 2019 Pazar   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Gazete Manşetleri   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle   |   RSS    Üye Ol    Şifremi Unuttum
Üye Girişi
Erdoğan: CHP'nin başını çektiği Zillet İttifakı ülkeyi bölecek!
Erdoğan: CHP nin başını çektiği Zillet İttifakı ülkeyi bölecek!
 
13 Mart 2019 Çarşamba - 18:36
Kategori Siyaset
177 Okunma 0 Yorum
Paylaş  Facebook Google TwitThis StumbleUpon del.icio.us Reddit NewsVine Ma.gnolia Technorati Digg Mixx
 E-posta ile gönder Yazdır
Yazı Boyutu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Gölbaşı'nda Toplu Açılış töreninde konuştu; “Millet Bahçemizi de içine alan Kanal Ankara Projesiyle, şehrimize çok farklı bir eser kazandırıyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Gölbaşı’nda toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Gölbaşı’nda Eymir Gölü ile Mogan’ı birbirine bağlayan, Ankara’nın en güzel Millet Bahçelerinden birini kuruyoruz. Millet Bahçemizi de içine alan, İmrahor’dan başlayıp Mogan’a kadar uzanacak 35 kilometrelik Kanal Ankara Projesiyle, şehrimize gerçekten çok farklı bir eser kazandırıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Gölbaşı’nda yapımı tamamlanan toplam yatırım bedeli 306 milyon lira olan 209 kalem eser ve hizmetin resmî açılış törenine katıldı. Karanfil Caddesi üzerinde gerçekleştirilen törende Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir konuşma yaptı.

Ankara’daki yedinci ilçe mitingi ve toplu açılış törenini Gölbaşı’nda gerçekleştirdiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilçe ziyaretini toplu açılış töreniyle hizmet şölenine dönüştürmek istediklerini söyledi.

“KANAL ANKARA PROJESİNDE, MEYVE BAHÇELERİNDEN MÜZEYE KADAR PEK ÇOK BİRİM YER ALACAK”

Gölbaşı’nın sembolü Mogan Gölü’nün ilçenin nüfusu ve cazibesi arttıkça bundan etkilendiğini ve iktidar olarak da gölü temizlemeye başladıklarını anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gölde dip temizliği yaptıklarını, ilave su takviye ettiklerini, çıkan çamuru da botanik bahçesinde kullandıklarını kaydetti.

Mogan Gölü’ne dair tüm yapılanların AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki’nin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı döneminde gerçekleştirildiğine dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özhaseki ve Cumhur İttifakı’nın MHP kanadından Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek’e vatandaşlardan destek istedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu bölgede Eymir Gölü ile Mogan’ı birbirine bağlayan, Ankara’nın en güzel Millet Bahçelerinden birini kuruyoruz. Millet Bahçemizi de içine alan, İmrahor’dan başlayıp Mogan’a kadar uzanacak 35 kilometrelik Kanal Ankara Projesiyle, şehrimize gerçekten çok farklı bir eser kazandırıyoruz. Bu projenin içinde gençlik ve bilim merkezlerinden kamp alanlarına, meyve bahçelerinden müzeye kadar pek çok birim yer alacak” şeklinde konuştu.

GÖLBAŞI’NA YAPILAN YATIRIMLAR

Ankara’nın güneyinin çehresini değiştirecek bu projenin temellerinin çok yakında atılacağı bilgisini veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya yolu üzerindeki köprülü kavşakların yapımının hızla devam ettiğini, Gölbaşı Anadolu Lisesi başta olmak üzere eğitim yatırımlarının da ilçeye kazandırılan hizmetler arasında olduğunu belirtti.

Bugün şehir parkı ile mahallelere yapılan 53 ayrı park, semt sahaları, Aile Yaşam Merkezleri, spor merkezleri, kültür merkezleri gibi toplam 209 projenin resmî açılışını gerçekleştirdiklerini sözlerine ekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugüne kadar da bin 341 derslikli 86 okul ve 2 bin 574 öğretmen atayarak ilçenin gelişimine uygun bir altyapı kurduklarını kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önümüzdeki yıl hizmete girecek yeni devlet hastanesinin yapımının devam ettiğini, ilçeye bir de Ağız Diş Sağlığı Merkezi de kazandıracakları bilgisini vererek Türkiye’de nüfusu 250 binin altındaki yere açılan tek sağlık hayat merkezinin, kanser taraması, gebelik, aşılama ve obezite birimleri, spor salonu, okul sağlığı ünitesiyle Gölbaşı’nda hizmet verdiğinin altını çizdi.

Türkiye’nin en önemli savunma sanayi merkezlerinden biri olan Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test Merkezinin Gölbaşı’na kurulduğunu anımsatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Önümüzdeki dönemde Ankara’nın en gözde ilçelerinden biri olacağını şimdiden gördüğümüz Gölbaşı’nı çok daha büyük yatırımlarla desteklemeyi sürdüreceğiz. Bunun için 31 Mart çok önemli” diye konuştu.

“TÜRKİYE ÜZERİNDE HESAPLARI OLAN GÜÇLER, GÖZLERİNİ 31 MART’A DİKMİŞ BEKLİYOR”

Türkiye gibi bir ülkede önemsiz seçim olamayacağına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye gibi, çevresinde dünyanın tüm güçlerinin cirit attığı, hesap yaptığı, güç kullandığı bir coğrafyada her seçim bir beka seçimidir. Biz işte bunun için 31 Mart’ın beka seçimi olduğunu söylüyoruz. Elini vicdanına koyarak şöyle ülkemize ve çevremize bakan herkes, bu gerçeği teslim edecektir. Sınırlarımızın ötesinde, ülkemizin tökezlemesini bekleyen terör örgütleri, tüm umutlarını 31 Mart’a bağlamış durumdalar. Türkiye üzerinde hesapları olan güçler, gözlerini 31 Mart’a dikmiş bekliyorlar. Ülkemizin içinde ne kadar ezanımızla, bayrağımızla, vatanımızla, millî iradeyle, demokrasiyle, geleceğimizle sorunlu kesim varsa, hepsi de tüm güçleriyle 31 Mart’a yüklenmiş durumdalar. Sizler bu seçimde sadece büyükşehirde ve ilçenizde belediye başkanlarınızı seçmekle kalmayacak, aynı zamanda tüm bu hesapları da bozacaksınız.”

Vatandaşlara 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde CHP ve HDP öncülüğünde Taksim’de toplanan kadınların ezana yönelik saygısızlıklarının yer aldığı görüntüleri izlettiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, ezana saygısızlık yapanlar arasında CHP’lilerin, HDP’lilerin, FETÖ’cülerin bulunduğunu söyledi.

“Birileri niye, terör örgütleriyle iş birliği pahasına 31 Mart’ı bir dönüm noktası hâline getirmeye çalışıyor?” diye soran Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Çünkü bunların derdi belediyeler değil, doğrudan doğruya Türkiye’nin kendisidir. PKK’yla iş birliği yapanın Türkiye’nin hayrına bir amacı olamaz. FETÖ’yle iş birliği yapanın Türk milletinin hayrına bir kaygısı olamaz. Karanlık ittifaklarının vitrininde ayrı, mahzeninde ayrı pazarlıklar yapanların bu ülkeyle ilgili bir derdi olamaz” değerlendirmesinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’nin başını çektiği zillet ittifakının Türkiye’yi bölmeye çalıştığını belirterek CHP’nin ortak hareket ettiği HDP’nin yönetici ve milletvekillerinin terör örgütü PKK’yı öven ve eylemlerine destek veren ifadeleri ile terör örgütünün Kandil’deki elebaşının HDP’ye destek isteyen açıklamalarının yer aldığı görüntüyü vatandaşlara izletti.

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli’nin ‘Kürdistan’da oylar HDP’ye’ sözünü hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temelli’nin Kürt olmadığını ancak Kürt vatandaşlarını istismar ederek Türkiye’yi bölmeye çalıştığını dile getirdi.

Bir başka HDP yöneticisinin terör örgütü elebaşının heykelini dikeceğini söylediğini anımsatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ne diyor? Heykelini dikecekmiş. Nereye dikeceksin? O şimdi cezaevinde dikiyor” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz darbesinin yaşandığı saatlerde meydanlarda kurulduğunu anlatarak bu ittifakı devam ettirmekteki niyetini yineledi.

“ÇUKUR OLAYLARINDAN SONRA BÖLÜCÜ ÖRGÜTÜN EMRİNE GİREN TÜM BELEDİYE BAŞKANLARINI GÖREVDEN ALDIK”

CHP ve HDP’nin de bir ittifak kurduğunu ancak bunu inkâr ettiklerini sözlerine ekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu değerlendirmelerde bulundu: “Bölücü örgütün emrindeki partinin yöneticileri açıkça kimleri desteklediklerini ifade ediyorlar. CHP’ye sorsanız, böyle bir ittifak yok der. Adı iyi ama kendisi karışık bir parti var, ona sorsanız, zaten külliyen reddeder. Kendilerini inkâr pahasına bu ittifakta yer alan Saadetçilere sorsanız, onlar da kabul etmezler. Ama tüm bu partilerin belediye meclis üyelikleri listelerinde terör örgütünün mensuplarının aday olarak gösterildiğini, oralarda yaşayan vatandaşlarımız gayet iyi biliyor.”

CHP ve HDP’nin Gölbaşı ilçe belediye başkanlığı, HDP ve İyi Parti’nin de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde aday çıkarmayarak bu bölgelerde birbirlerini desteklediğini anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu gerçekler ortadayken, hâlâ laf oyunlarıyla, inkârla, yalanla, iftirayla milletimizi kandırmaya çalışıyorlar. Biz çukur olaylarından sonra bölücü örgütün emrine giren tüm belediye başkanlarını görevden aldık. Şimdi bunlar, kimi yerde CHP, kimi yerde İyi Parti, kimi yerde Saadet üzerinden terör örgütü yandaşlarını belediyelere sızdırmaya çalışıyorlar” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından hizmet ve eserlerin toplu açılışını gerçekleştirdi.

-Pursaklar'da toplu açılış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Pursaklar’da yapımı tamamlanan toplam yatırım bedeli 176 milyon lira olan 29 kalem eser ve hizmetin resmî açılış törenine katıldı. Yavuz Bulvarı üzerinde gerçekleştirilen etkinlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir konuşma yaptı.

24 Haziran seçimlerinde kendisini yüzde 78 gibi rekor bir oyla cumhurbaşkanlığına layık gören Pursaklar’a şükranlarını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, en son Kasım ayında açılışı yapılan bir okulu ziyaret ettiğini anımsatarak, Esenboğa Havalimanı’na her geliş-gidişinde Pursaklar’ı görme imkânı bulduğunu, ilçenin önümüzdeki dönemde çok daha büyük başarılara imza atacağına inandığını söyledi.

Pursaklar’ın lafa değil, hizmet siyasetine oy verdiğini bu nedenle AK Parti ve şahsına hep yüksek oranda destekte bulunduğunu anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçimlerinde Pursaklar halkından özellikle ezan düşmanlarına da sandıkta esaslı bir ders vermelerini istedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde CHP ve HDP öncülüğünde Taksim’de toplanan kadınların ezana yönelik saygısızlıklarının yer aldığı görüntüleri vatandaşlara izlettiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bakınız kimler el ele? CHP, kiminle? HDP. Taksim’de CHP bayrağıyla kimin paçavrası yan yana? HDP. Bu seçim onun için bir beka seçimidir. Onun için bu seçimde bunlara gereken dersi sandıklarda vermeliyiz” diye konuştu.

“İSRAİL, MÜSLÜMANLARIN ONUR DAVASI OLAN MESCİD-İ AKSA’YI, KUBBETÜS SAHRA’YI POSTALLARIYLA KİRLETMEYE CÜRET ETTİ”

Ezana hor bakan, hazmedemeyenlerle Türk Bayrağı’na saygısızlık yapanların el ele verdiğini, seçime birlikte girdiklerini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ülkemizde birileri ezanımızı ıslıklar da İsrail durur mu? Onlar da Müslümanların onur davası olan Mescid-i Aksa’yı Kubbetüs Sahra’yı postallarıyla kirletmeye cüret ettiler. Şimdi utanmadan sıkılmadan İsrail’in başındaki o soyguncu, şu anda kendi ülkesinde yargılanıyor, neyden yargılanıyor Netanyahu ve karısı? Soygundan, suiistimalden. Bu adam şimdi oradan diyor ki ‘Türkiye’de gazeteciler cezaevinde, oradan bize ders vermesin’ diyor. Ey Netanyahu; sen kendine gel, kendine. Sen zalimsin, sen yedi yaşındaki o Filistinli yavruları katleden zalimsin. Sen kadınları hücrelere mahkûm eden bir zalimsin. Yediden yetmişe binlerce, on binlerce insanı şu anda hücrelere tıkayan bir zalimsin. Sen bizim oradaki kutsal mabedimizi, sadece bizim değil aynı zamanda Hristiyanların Kubbetüs Sahra, Harem-i Şerif, buralar bizim için kutsal ve postallarıyla senin askerin-polisin buralara giriyor. Tahrik etme, bak biz bu ülkede hiçbir Musevi’ye zulmetmedik, hiçbir sinagoga kalkıp da sizin yaptıklarınızı yapmadık. Bizi tahrik etmeyin. Biz bu oyuna gelmeyeceğiz, o ayrı mesele, ama bunun hesabını uluslararası camiada size soracağız.”

“MESCİD-İ AKSA’NIN POSTALLARLA KİRLETİLMESİNE RIZA GÖSTERMEYECEĞİZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk milleti ayakta olduğu sürece kimsenin ezanların semalardan yankılanmasına engel olamayacağını, Kudüs davasını unutturamayacağına vurgu yaparak, “Mübarek mescidimize yapılan her saldırı karşısında bizi bulacaklar. Herkes sussa bile milletimizle birlikte biz susmayacağız. Ne ezanımıza yapılan saygısızlığı görmezden geleceğiz, ne Mescid-i Aksa’nın, Kubbetüs Sahra’nın postallarla kirletilmesine rıza göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na gerekli talimatları verdiğini ve konuyla ilgili olarak görüşmelerini sürdürdüğünü anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İsrail’in Başbakanı Müslümanlara uygulanan zulmü engellemek yerine, yaklaşan seçimlere yatırım yapmak için sosyal medyada şahsımı hedef alıyor. Biz bu sosyal medya fedailerini muhatap alacak değiliz. Filistin halkının hakları ve Kudüs’ün İslam dünyası için taşıdığı öneme uygun şekilde yönetilmesi konusundaki mücadelemizi son nefesimize kadar sürdüreceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

“BİZ, BU BAYRAĞIN ALTINDA DOĞDUK, BU BAYRAĞIN ALTINDA ÖLECEĞİZ”

“Biz, bu bayrağın altında doğduk, bu bayrağın altında öleceğiz. Varsa bu bayraktan rahatsızlığı olan gidip dilediği paçavraların altında ölebilir” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP ve İYİ Parti listelerinden ezan ve bayrak düşmanlarının seçimlere girdiğini, PKK ve FETÖ’cülerin belediyelere sızmaya çalıştığını kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şimdi Mansur efendinin listesinde de bunlar var, buraya da yerleştiler. CHP’den FETÖ’cü belediye başkan adayları var. Yüzlerce bölücü örgüt sempatizanı CHP ve ittifak içinde olduğu diğer partilerin listelerinden belediye meclis üyesi gösterildi. Bunlar seçildikleri zaman kime çalışacaklar? Elbette Kandil’e çalışacaklar” dedi.

Ankara’da altıncı ilçe mitingini gerçekleştirdiğini, Cumhur İttifakı olarak da 23 Mart’ta büyük Ankara mitingini gerçekleştireceklerini bildiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimden birkaç gün önce yine Ankaralılarla buluşacağını, milletle beraber yol yürüyeceğini anlattı.

CHP ve HDP’nin emirleri Kandil’den aldığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletin Türkiye’nin yönetimini bu partilere teslim etmediği gibi, Ankara’nın yönetimini de teslim etmeyeceğine olan inancını dile getirdi.

PURSAKLAR’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN YATIRIMLAR

Ankara’yı ve Pursaklar’ı dev hizmetlerle buluşturduklarını, bugün de toplam yatırım bedeli 176 milyon lira tutarında 29 kalem eser ve hizmetin resmî açılışını yaptıklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 150 yataklı Pursaklar Devlet Hastanesi’ni, belediye hizmet binasını, toplam 400 bin metrekare büyüklüğe ulaşan 66 parkı ve spor tesislerinden kreşlere, sosyal ve kültürel tesislerden, cami ve Kur’an kurslarına kadar birçok hizmet ve eserin açılışını gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti iktidarları olarak bugüne kadar 120 milyar liralık yatırımla Ankara’nın çehresini değiştirdiklerini, eğitim, sağlık, adalet, emniyet, ulaşım, sanayi, ticaret, çevre ve şehircilik, kültür-sanat gibi her alanda şehre eşi benzeri görülmemiş hizmetler sunduklarına işaret etti.

Türkiye’nin en büyük şehir hastanesi Bilkent Şehir Hastanesi’nin de açılışının yarın yapılacağını duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlara CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Müdürü olduğu dönemde halkın bu hastanelere yönelik şikâyetlerinin yer aldığı görüntüler ile Bilkent Şehir Hastanesi’nin modern görüntülerini izletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etlik’te yapımı devam eden şehir hastanesinin de önümüzdeki yıl hizmete gireceğini belirterek, yatırımlara hızla devam edeceklerini söyledi.

Pursakları Ankara’nın yükselen yıldızı hâline getirdiklerini, toplumun her kesimine hitap eden hizmetleri vatandaşın ayağına getirdiklerini sözlerine ekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pursaklar’da yaşamayı bir ayrıcalık hâline dönüştürmenin gayreti içinde olduklarına dikkati çekti.

İlçeye yapılan eğitim, sosyal donatı, toplu konut, ulaşım yatırımlarını anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarımızın hem şehrimizle, hem ilçemizle ilgili çok güzel projeleri var. Bunlar hayata geçtiğinde gerçekten bambaşka bir başkente kavuşacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından hizmet ve eserin toplu açılışını gerçekleştirdi.

TCCB.GOV.TR

Bu haber 177 defa okunmuştur.
Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...    
  Toplam yorum 0   Onay bekleyen 0  


Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Bu kategorideki diğer haberler


Mansur Yavaş'tan Çelik'e çağrı, Özhaseki'ye '1-2 gün bekle'

Karamollaoğlu; Vatana ihanete kadar gider...Erdoğan'a Berat Albayrak tavsiyesi....

Mansur Yavaş'a Devlet tehdidi: Adaylıktan çekil!
»  Özhaseki ve Çelik'ten açıklama: Tanımıyoruz
»  Ekrem İmamoğlu: Şayet 1 Nisan'da seçilmezsek...
»  Kılıçdaroğlu'ndan CHP'lilere provokasyon uyarısı
»  Erdoğan: Türkiye'yi bunlara böldürtmeyeceğiz
»  İYİ Parti'li Dervişoğlu: Ciddi güç zehirlenmesi oluştu
»  Erdoğan: Atatürk mezardan kalksa ilk önce ipini çeker
»  Mersin'de uygar siyaset: Başkan adayları birlikte projelerini anlattı
»  Temelli: Bu ülkede yaşayan herkes ezana saygılıdır
»  Kılıçdaroğlu: Terör örgütlerine kim destek veriyorsa, Allah belasını versin
»  Akşener: Sanırsınız savaşa gidiyoruz
»  Bahçeli: Kılıçdaroğlu'nun çizgisi Kuva-i Milliye değil Kuva-i İnzibatiye'dir
»  Mansur Yavaş'ın açıklamasının tam metni; Utanç ve ibret belgeleri...
»  Mansur Yavaş'tan bomba belgeler: 'Seçim uğruna bir sahteciye, çocuk istismarcısına bel bağlamak rakibim adına utanç vesikasıdır'
»  Bu karede önce söylenip 'yutulan' neler var neler
»  Temelli: Cumhurbaşkanı, Kürtlere 'Defolun gidin’ diyor; burası bizim vatanımız!
»  Cihangir İslam: 'Ezanı ıslıklamadık' beyanını dikkate alın, oyuna gelmeyin
»  Erdoğan Hakkari'de açıkladı: Ben kime terörist diyorum biliyor musunuz?
»  Ekrem İmamoğlu'ndan kiracıları sevindirecek taahhütname
»  İYİ Parti: Asıl bomba yarın
»  CHP'den Mansur Yavaş iddialarına sert yanıt; Bizde PKK'ya gerilla diyen, işadamlarını uçağa doldurup Pensilvanya'ya götüren aday yok
»  Başsavcılıktan Mansur Yavaş açıklaması
 

 
 
Erdoğan ‘erken seçime hayır’ derse, Bahçeli ittifakı bozar mı?
 
Zülfikar DOĞAN
 
 
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Bülent Ecevit'e minnettar
 
Duransel DOĞAN
 
 
Eşsiz Önder ATATÜRK!..
 
Talat SARAL
 
 
Epifiz Bezini En Çok Aktive Eden Madde Olan Manna
 
Yaşar ÖZKAN
       
  5,7651   6,5229  
       
  99.835,310   243,1890  
  Ankara
Pazar Pazartesi Salı
-1 / 5 °C -2 / 2 °C -5 / 0 °C
31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde İstanbul Büyükşehir Belediye’sinde hangi partinin adayına oy vermeyi düşünüyorsunuz?
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)
Vatan Partisi
Hiçbiri
 Sonuçları göster     Tüm anketler   
30/10/2019 30/10/2019
03-08-09-11-19-44 02-09-11-19-31-11
31/10/2019 28/01/2019
10-13-30-31-48-50 02, 04, 05, 08, 10, 19, 23, 33, 34, 36, 45, 48, 49, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 69, 78, 79
Koç 21 Mart - 20 Nisan
Bugün oldukça aktif bir yapı sergiliyorsunuz. Henüz oluşturamadığınız olayların alt yapısı üzerinde çalışmalar yapıyorsunuz. ...
 
 
         
         
  Kor Haber'de yayınlanan içerik kaynak belirtilmeden kullanılamaz.  Kaynak belirtilerek yayınlanan içerik ilgili kaynağa aittir ve kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma aittir. Başka kaynaklardan alınan içerik ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Kor Haber sorumlu tutulamaz.   RSSiGoogle'a EkleFacebook'ta Korhaber